ÖVRIGT / Speglar / Spegel 9399324
*
nr 939 9324
Spegel
3 delar, höjd: 22
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 februari 2015
kl 19:05:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/1 19:10:59
1
250 kr
30/1 21:51:11
1
300 kr
31/1 01:54:47
2
200 kr
31/1 01:54:47
1
250 kr (Budbetjänt)
1/2 18:11:33
3
350 kr
1/2 23:33:35
4
500 kr
2/2 07:34:36
3
800 kr
2/2 18:59:49
5
700 kr
2/2 18:59:49
3
800 kr (Budbetjänt)
2/2 19:00:23
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 939 9324
Spegel
3 delar, höjd: 22
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 2 februari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/1 19:10:59 | 1 | 250 kr |
30/1 21:51:11 | 1 | 300 kr |
31/1 01:54:47 | 2 | 200 kr |
31/1 01:54:47 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
1/2 18:11:33 | 3 | 350 kr |
1/2 23:33:35 | 4 | 500 kr |
2/2 07:34:36 | 3 | 800 kr |
2/2 18:59:49 | 5 | 700 kr |
2/2 18:59:49 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
2/2 19:00:23 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23